Dlaczego nikt Cię nie słucha!

Dlaczego ludzie nie słuchają, nie czytają i kompletnie nie obchodzi ich to co masz do powiedzenia. Co zrobić żeby Twój komunikat był dla nich istotny?

Ta jedna myśl zwiększy efektywność Twoich działań marketingowych: w reklamie, na stronie, w Social Mediach itd.

Reklama nie działa! To strata pieniędzy!

Tak, dobrze podejrzewasz -> większość reklam nie działa! Większość reklam to przepalanie pieniędzy. Ale nie wszystkie! Jak to powiedział Henry Ford „Wiem, że połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze. Nie wiem tylko, która to połowa.“
😉
Możesz jednak mieć większą kontrolę na efektywnością. Obejrzyj film i dowiedz się jaki jest główny czynnik, który powoduje, że powstają efektywne reklamy.

Po co Ci strona internetowa w dobie Social Mediów!

Czy w czasach Social Mediów potrzebujesz strony internetowej? Jaką stronę wybrać? Na co zwracać uwagę przy zlecaniu stworzenia strony? Jak ma wyglądać komunikacja, żeby przyciągała klientów, wciągała i doprowadzała do akcji (sprzedaż, kontakt itp) – co, jak i gdzie pisać na stronie? W tym filmie uchylamy rąbek tajemnicy:)

Resztę sekretów zdradzamy w czasie kursu „Jak stworzyć stronę internetową, która przyciąga, wciąga i sprzedaje” 👉 Zapisz się na listę oczekujących kursu! Kliknij w button poniżej i nie przegap przedsprzedaży.

Do premiery kursu pozostało tylko

00
Day
00
Hour
00
Minute
00
Second

REWELACYJNY
KURS
TWORZENIA SKUTECZNEJ
KOMUNIKACJI

Zapisz się na listę oczekujących kursu tworzenia
piekielnie skutecznej komunikacji na www

nim zrobi to Twoja konkurencja…
nie przegap, przedsprzedaż niedługo się zacznie
i będzie trwała tylko 5 dni

Klikając w przycisk zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Administratorem danych jest właściciel BlueOnAcademy, BlueOn i BlueAD jest Bluead Sp z o.o. z siedzibą ul. Południowa 34, Rybie, 05-090 Raszyn, administrator@blueon.pl Przysługuje Ci prawo do wglądu i zmiany danych osobowych.

Copywriter BlueOn 2022
polityka prywatności (dbamy o Twoje dane osobowe!)
Strona agencji www.blueon.pl